f
Newsy
ROW Rybnik - GKS TYCHY | Relacja
2012-05-10 09:19:00
Jedyny wyjazd na śląski teren w tym sezonie wypadł nam do Rybnika.
Bez większej mobilizacji udaliśmy się do miasta "wariatów" w liczbie ok 270 osób. Nasi grajkowie mimo tragicznej wiosny wciąż w czubie tabeli, ROW to druga jej połówka więc była szansa zdobyć cenne punkty potrzebne do awansu. Całą drogę pociągami urozmaicamy setkami odpalonych petard. W Rybniku na dworcu czekają na nas spore oddziały ZOMO które ładują nas do podstawionego przeguba i na dwie raty udajemy się na stadion. Niestety miejscowym psom nie bardzo przypadła achtung zabawa do gustu i po drodze nas zatrzymują i wpierw mają chęć wjechać w nas, ale ostatecznie odpuszczają.
Samo wejście na stadion o dziwo szybkie i sprawne. Wiele klubów mogłoby się uczyć jak wpuszczać kibiców gości.
Na wejście piłkarzy prezentujemy ładnie wykonaną oprawę złożoną z machajek i sektorówki ze znakiem gotyckiego H :)
Ruszamy z konkretnym dopingiem który w asyscie bębna prezentował się całkiem dobrze. Nasi piłkarze kolejny raz tej wiosny grają totalną padakę i już po kwadransie gry przegrywamy. W końcówce pierwszej połowy udaje nam się wyrównać i jeszcze głośniejszym śpiewem w drugiej połowie motywujemy naszych do lepszej gry. Niestety my swoje a oni dalej grają "swoje". Pod koniec meczu nasz doping dużo słabszy za to częściej wymieniamy uprzejmości z miejscowymi. Koniec meczu to pokaz pod tytułem: "Jak nie grać w piłkę gdy się przegrywa".
Po meczu nasi grajkowie muszą wysłuchać paru zdań pod sektorem. Chłopaki zdecydowanie idą na rekord i chyba chcą zawstydzić hokeistów jak można spierdolić sezon.
Miejscowych w młynie ciężko określić, około 300 osób. Prezentują trans "Fuck Euro". Dobrze dopingują przez cały mecz.

Galeria z tego meczu dostępna jest pod poniższym adresem (Foto Damian / 12zawodnik.pl)

ROW Rybnik - GKS tychy | 12zawodnik.pl
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition