f
Newsy
Wzmocnienia i wygrane sparingi
2014-01-31 14:59:00
Tyscy piłkarze rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej.
Jak wiadomo ma być to runda w której Trójkolorowi mają zapewnić sobie utrzymanie więc sztab szkoleniowy postanowił nieco wzmocnić skład. I tak w drużynie powitaliśmy już byłych piłkarza Piasta Gliwice, Mariusza Zganiacza i Tomasa Docekala oraz Pavola Ruskovsky'ego który grał w FK Żlin.
Obfity plan sparingów tyszanie rozpoczęli wygrywając z Sołą Oświęcim 4-2 (Docekal x2, Grzybek, Bizacki). Dzień po tym spotkaniu rozprawili się z Ruchem Chorzów aż 5-0 (Ruskovsky, Docekal, Mąka, Mączyński, Smółka).
Po tych dwóch kontrolnych grach tyszanie wyjechali na obóz do Bielska Białej gdzie w kolejnych meczach wyższość naszych graczy musieli uznać piłkarze Janiny Libiąż 4-0 (Dzięgielewski, Ambroziak-sam, Ruskovsky, Docekal) oraz Rekordu Bielsko-Biała 2-1 (Ogrocki, Chomiuk). Jak widać w sparingach świeżo sprowadzeni gracze spisują się wyśmienicie, dobre dogrania Zganiacza są wykorzystywane przez napastników co może dawać nadzieje na to że w lidze, gdy będzie jeszcze lepsze zgranie możemy się cieszyć z wielu goli naszych graczy.
W piątym i jak narazie ostatnim kontrolnym meczu Trójkolorowi pokonali u siebie Raków Częstochowa 4-0 (Dzięgielewski x2,Szczęsny i gol samobójczy).

Ruchy transferowe w naszym klubie to nie tylko wzmocnienia, z klubem rozstał się Wawoczny, kilku piłkarzy dostało wolną ręke w poszukiwaniu nowego miejsca pracy (m.in. Czupryna,Łęszczak), natomiast Krzysiek Bizacki ma w rundzie wiosennej być skautem.
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition